Toyzzshop Müzik Aletleri


82

Toyzzshop müzik tutkunlarına ve çocuklarına müzik sevgisi aşılamak isteyenler için en kaliteli ürünleri sunar. Küçük çocukların yaş grubuna uygun müzik enstrümanlarından gitarlara kadar çeşitli aletleri sitede bulursunuz. Flütlerden akustik kemana her türlü müzik aleti bütçe dostu fiyatlarla sunulur.

Rock Gitar 68 cm

Bu ürün müziğe merakı olan 3-8 yaş arasındaki çocuklara uygundur. Gerçek telli rock gitar ve ses efektifleri çocuğunuzun müzik aletlerine olana ilgisini artırır. Çocukların ellerine uygun tasarlanan gitar eğlenirken çalmayı öğrenmesini sağlar. Hayal gücü, ritim, algılama yeteneği, koordinasyon ve disiplin kazanmayı sağlayan işlevsel bir üründür.

Minibo Xylophone- Krem

2 ve 4 yaş grubunun müziği keşfetmesini sağlayan eğlenceli bir ürün. 8 notalı ksilofon miniklerin eğlenirken müzikle tanışması iççin tasarlanmıştır. El- göz koordinasyonuna ek olarak kendisini rahatça ifade etmesine olanak verir. Krem ve mavi olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunar.

Müzikal Mikrofonlu Org 37 Tuşlu

3 yaşından 8 yaşına kadar olan çocukların müziğe ilgi duymasını sağlayan eğlenceli bir üründür. Kaydetme, çalma, 16 ritim, 4 davul sesi, 16 enstrüman, 22 demo şarkı ve ses seviyesiyle oldukça işlevsel özelliklere sahiptir. Denge, sabır, disiplin, ritim tutma ve koordinasyon becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Algılama yeteneği, hayal gücü ve el-göz koordinasyonunun gelişmesine katkısı vardır.

Akustik Keman 49 cm

3 ila 8 yaş grubunda olan küçüklerin kemanla oynarken müziği sevmesi amacıyla üretilmiştir. Çocukların ellerine göre üretilen ürün 4 gerçek telli Akustik Keman’ dır. Açık kahverengisi de olan keman ritim tutma, el ve göz koordinasyonunu artırma, disiplin, denge ve hayal güçlerini artırmada etkili bir oyundur.

Jazz Elektronik Davul Seti

5 ile 10 yaş grubunda olan çocukların müzik yapmasını sağlayan gerçekçi bir oyuncaktır. 8 ritim, ses ayarları, 4 arklı davul sesi ve tempo ayarı bulunur. Jazz davul seti hayal gücünü, el- göz koordinasyonunu, denge, ritim ve disiplin becerilerine olumu etki eder.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir