Columbia İle Ünlüler Gibi Giyin


91

Dayanıklı ve sağlam ürünleri ile sevilen Columbia özellikle outdoor sporlarda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Tüm hava şartlarına uyumlu ürün arayan ve outdoor yaşam tarzını benimseyenlerin seçimi olan marka ürün yelpazesi ile öne çıkıyor.

Fitecamp Erkek Bot

Dayanıklı, su geçirmez ve nefes alan yapısı ile bir patika uzmanı olan firecamp erkek bot en soğuk havalarda dahi ayağı koruyor. Orta taban darbe emiş sistemi ile birlikte yüksek zemin tutuş özelliği ayakların yere çok daha sağlam basmasını sağlıyor. Gün içerisinde ayaklar her zaman kuru ve sıcak kalmayı başarıyor.

Fast Trek Printed Kadın Polar Üst

Serin havaların favorisi olan fast trek printed kadın polar üst dış mekan aktivitelerinde sıcak tutuyor. Fermuarlı yan ceplerin yanı sıra aynı zamanda gizli cep gibi farklı özelliklere sahip olan ürün hafif yapısı ile tüm gün boyu konfor sunuyor. Etek ucu kordonu ile ayarlandığından dolayı rahat bir kullanım imkanı kazandırıyor.

Winter Pass Printed Sherpa Full Zip Çocuk Polar Üst

Şık tasarımı ve ekstra konfor özelliği sayesinde çocukların gün içerisinde özgürce hareket etmesini sağlayan winter pass printed sherpa full zip çocuk polar üst tam boy fermuar özelliği ile tasarlandı. Rahat ve yumuşak yapısı ile birlikte yan cepleri kullanım deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Biyeli yaka ve manşetlerin dışında hem mont altına hem de tişört üzerine rahatlıkla uyum sağlıyor.

Crestwood Waterproof Kadın Ayakkabı

Omni grip teknolojiye sahip olan kauçuk taban sayesinde her zeminde güçlü bir tutuşa sahip olan crestwood waterproof kadın ayakkabı hafif yapıda. İstenen performansı yakalamaya destek olan ürün hafif orta tabanın yanı sıra aynı zamanda üstün darbe emiş desteği ile mükemmel bir kullanım rahatlığı sağlıyor.

Auroras Lights Çocuk Bere

Akrilik ve naylon kumaşlardan üretilen auroras lights çocuk bere logo detayı ve ponponu ile oldukça sevimli bir modele sahip. Çocukların enerjisini yansıtan tasarım rahat ve kullanışlı. Ürün çocuk koleksiyonunda ihtiyacı tamamlıyor.  Columbia moda trendlerini klasik tasarımlar ile buluşturuyor. Kalitesi ile yıllar boyu sizinle kalan tüm ürünleri görmek için columbia.com.tr adresini tıklayın!


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir