Age Of Civilizations Afrika Mobil Oyunu


96

Ülke yönetme konusundaki başarınızı veya başarısızlığınızı öğrenmek için Age of Civilizations oyunlarını oynayabilirsiniz. Oyunlardaki zorluğu belirleyerek, diğer ülkelerle birlikte alacağınız kararlar, belirli noktalarda çatışmanıza yol açacak. Her zaman için dost olamayacağınız ülkelerle karşı karşıya geldiğiniz taktirde kararınızı net bir şekilde vermeniz gerekiyor.

Hasar alacağınız savaşlardan kaçınarak dostça bir politika da seyredebilirsiniz fakat bu politika genellikle oyun sonuna ulaşılması için yeterli olmuyor. Seçiminizi sadece savaştan yana yaptığınızda da hiçbir zaman başarılı olamıyorsunuz. Duruma göre hareket ederek, Afrika’da size ait bir bölgenin oluşmasını ve bu bölgenin korunmasını sağlamanız gerekiyor. Bu sayede elde ettiğiniz başarılar, düşmanlarınızın bölgelerini alarak daha fazla vergi kazanma durumunuz da göz önünde bulundurularak asker üretiminiz artacaktır.

Ücretli Mobil Ülke Yönetme Oyunu

Ücretli mobil oyunlar arasında yer alan Age of Civilizations Afrika oyununu Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Türkçe dil seçeneği bulunan oyunda ülkenizi seçerek savaşabilir, diplomatik ve nüfus durumlarına bağlı olarak savaşı şekillendirecek kararlar alabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir