Golem Rage Mobil Oyunu


79

Onlarca seviye bulunuyor ve bu seviyelerde başarılı olabilmek için özel olarak taktikler belirlemeniz gerekiyor. Aksi taktirde rastgele oynayarak rakiplerinizin arasından geçmeniz ve özgürlüğe doğru kaçmanız mümkün olmayacaktır. Müsabakalar her ne kadar hoş görsel kullanılarak komik gibi görünüyor olsa da, size saldıran düşmanlarınızın olduğunu unutmamanız gerekiyor. Golem Rage mobil uygulamasında rakiplerinizin yanından kaçmaya çalışabilir veya üzerlerine koşabilirsiniz. Seçiminiz, alacağınız hasarı etkiler ve bölüm sonuna ulaşıp ulaşamama sonucunu şekillendirir.

Tek Başına Golemin Bağımsızlık Savaşı

Mobil oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından bir tanesi arasında yer alması, birkaç türü bünyesinde barındırmasından kaynaklanıyor. Golem karakterine hayat vererek oyundaki her türlü zorluğun üstesinden gelebilir ve yüzlerce rakibi yenerek bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.

Her seviyede rakiplerinizin silahlarının güçleneceğini, büyücüler getireceklerini ve özel yetenekler kullanacaklarını unutmamanız gerekiyor. Hiçbir düşmanınız sizin üzerinizde gücünü kullanmaktan çekinmeyeceği için son derece önemli hasarlar alabilir, bölümün sonuna gelemeden ölebilirsiniz. Bu nedenle kaçış sürecinde dikkatli kararlar vermeniz son derece büyük bir önem teşkil ediyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir