Kafa Topu 2 Mobil oyunu


80

Masamo’nun üstlendiği ve Türkiye’de milyonlarca kişiye hitap eden kafa topunun yeni versiyonu android oyunlar ile birlikte iOS işletim sistemi için indirilebilecek oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda hareket ettirebileceğiniz, zıplayabileceğiniz, şut çekebileceğiniz karakterle rakibe gol atmaya çalışıyorsunuz. Özel taktikler belirleyerek, hileler yapabilir ve rakibinize süre bitmeden daha fazla gol atmak için strateji belirleyebilirsiniz.

İlk Oyunu Çok Sevilmişti

Toplamda 40 milyon indirme ile Türkiye’de en çok oynanan oyunlar arasında yer almayı başaran Kafa Topu bu kez ikinci oyunuyla hizmet vermeye başladı. Online olarak rakiplerinizi bulabileceğiniz ve yedi gün yirmi dört saat boyunca oynayabileceğiniz bir yapısının bulunması, oyunun ikinci versiyonunda yenilenen özelliklerle milyonlarca kişinin eş zamanlı olarak maç yapmasını sağlıyor.

Değiştirilen özellikler arasında çok daha farklı stadyumlarda maç yapma olanağı, özel avantajları elde ederken daha detaylı seçimler yapma imkanı, arayüzün geliştirilmiş olma farklılıkları bulunuyor. Kafa Topu 2 için Masomo tarafından 100 milyonun üzerinde indirme kotası belirlenmiş. Bu sürecin desteklenmesi ve çok sayıda oyuncuya hizmet verilebilmesi için tüm özellikler tekrar gözden geçirilerek oyunda yer alması sağlanmış.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir