allesgo.com Yazıcı Ekipmanlarında Kampanyalar!


106

Evde veya ofiste yazıcılar modern hayatın vazgeçilmez parçası haline geldi. Yazdırma, tarama, fotokopi ihtiyaçlarını karşılayan allesgo.com ürünleri işlemleri kolaylaştırırken zaman kazandırıyor. Allesgo.com yazıcı ekipmanlarında sunduğu muhteşem indirimlerle bütçenizi zorlamadan ihtiyacınız olan ürünü satın almanızı sağlıyor.

Canon Laser MFP I-S MF552DW

Güçlü özellikleri ve kompakt tasarımıyla Canon Laser MFP I MF552DW, siyah beyaz lazer çok fonksiyonlu yazıcı Canon kalitesini güvenilirliği ile birleştirerek yüksek performans sunuyor. 1.200 x 1200 DPI çözünürlüğüyle hem net hem de keskin baskı yapılıyor. Mono yazdırma özelliğiyle siyah renkli belgeleri hızla basabilirsiniz. 43 ppm sayesinde iş akışınız hızlanır.

14 saniyelik kısa ısınma süresinin yanında 5.7 saniyelik ilk sayfa çıkışı zaman tasarrufu sağlar. Doğrudan yazdırma özelliği sayesinde mobil cihazlardan kolaylıkla baskı alınabilir. 256 gri tonlama düzeyi hassas görüntüler elde etmeyi sağlar. ADF tarayıcı özelliği ile belgeleri hızlı şekilde tarayabilirsiniz. Desteklenen resim formatları arasında JPEG ve TIFF bulunur.

Epson ColorWorks C831 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı – Renkli – Masaüstü Etiket Yazdırma

Dayanıklı yapısı ve yüksek performansıyla Epson ColorWorks C831 mürekkep püskürtmeli yazıcı – renkli – masaüstü etiket yazdırma masaüstü etiket yazıcısı. 5 yıla uzanan yüksek hacimli baskı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Patentli ürünün baskı kafası nozüllerini tozdan koruyarak C831’i yoğun kullanım ortamında güvenilir kılar.

Entegrasyonu kolaylaştırmak amacıyla USB ve LAN 100/10BASE ara birimlerini standart olarak sunar. C 831 nokta vuruşlu yazıcılardan farklı olarak gelişmiş barkodlar net Metin ve yüksek kaliteli fotoğraflar basabilme yeteneği ile öne çıkar. Süper taslak modunda dakikada 19,7 sayfaya kadar baskı alabilir.

Triumph-Adler TA P-2540i-Mfp

Kopyalama, yazdırma, tarama özelliklerine sahip Triumph-Adler TA P-2540i-Mfp, orijinal formatı A3 ancak dakikada A4 25 kopya alınıyor. Zoom oranı %25 -%400, ilk çıktı hızı 5,8 saniye, çoklu kopyalama özelliğiyle 1 ila 999 adet kopyalama yapılıyor. 256 gri tonlama, opsiyonel ek kaset, 600×600 dpi Kopya+Tarama özellikleri mevcut.

Lazerli yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, çok fonksiyonlu yazıcılar, taşınabilir yazıcılar gibi farklı Allesgo.com kategorilerinden dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Aradığınız ürünü allesgo.com adresinde bularak detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir