Casper ile Geleceğe Yönel!


85

Casper hem kurumsal hem bireysel kullanıcılara hayatı kolaylaştıran ürünler sunuyor. Günümüz teknoloji sektörünün öncülerinden olan marka ihtiyacınıza uygun ürünleri belirlemenize yardım ediyor. Telefondan bilgisayara geniş ürün kataloğundan doğru tercihi yapabilirsiniz. Web adresi yahut mağazadan ürünleri satın alırsınız.

Casper Nirvana X600

Casper Nirvana X600 % 100 mobilete özelliği arayan kullanıcılar için ideal seçimdir. 1.6 kg ağırlığında, 19.2 mm inceliğindeki tasarımıyla her yere taşıyabilirsiniz. Gece mavisi, kuvars, metalik antrakstık renkleriyle özel tasarımıyla serinin en iyilerindendir. Farklı klavye yapısı parmaklarınıza hızla uyum sağlar. Oval kesim tuş yapısı kullanımı konforlu hale getirir. Ci5 1255U işlemci bütün görevlerin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlar.

Casper VIA S40

Casper VIA S40 tablet günlük kullanımı ya da iş için tercih edilebilir. Modern tasarımı, güçlü performans ve geniş ekranla buluşturur. İşlemleri hızlandıran 8 çekirdekli MTK işlemci 2.0Ghz hız sunar. Parlaklığı 500 NT olan ürünün 10.4” ekranı ile televizyon konforunda video izlersiniz. Özel diamond kesimli tablette metal ile platin antrasit renkleri modern çizgileri vurgular. Zarif yapısıyla tasarımıyla dikkat çeken üründe 128 GB hafıza, 4 GB RAM ve LPDDR4 bellek vardır.

Casper VIA M35

. Teknoloji sektöründe lider marka, Casper VIA M35 modelinde benzersiz özellikler sunuyor. 4 GB Ram, 8 çekirdekli MTK işlemci, 5000 mAh batarya kapasitesiyle dikkat çekiyor. Çift kamera özelliği, fotoğraf çekmeyi basitleştiriyor. Parmak izi okuma ve yüz tanıma programları üst düzey güvenlik sağlıyor. Android 13 işletim sistemiyle geliştirilen ürün birçok yeni özellik sunuyor.

Excalibur 31.5’’ Curved Monitör

Oyun tutkunlarına Excalibur 31.5’’ Curved Monitör ile yüksek performans sunar. Kavisli ekranı, açı kaybını önleyerek oyunculara kesintisiz oyun oynama fırsatı verir. Anti Flickering/ titreme önleyici özellikle göz sağlığını korur. Düşük mavi ışık teknolojisi gözün yıpranmasını önlemektedir.

Casper ürünlerini online mağazadan inceler, ofisinizi veya evinizi için gereken teknolojileri uygun maliyete alırsınız. İşyerinizde yüksek performanslı bilgisayarlar alma için https://www.casper.com.tr/ girin!


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir