Assassin’s Creed: Syndicate tanıtım videosu


102

Assassin's Creed Syndicate

Birkaç gün önce duyurusu gerçekleştirilen ve sonbahar aylarında çıkışını yapacağı açıklanan Assassin’s Creed Syndicate için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun çıkış haberi fazlasıyla taze olduğu için spekülasyonlar başlamış değil, ancak resmi bilgilerin gelmesi bizi daha fazla rahatlatıyor. Son olarak Ubisoft, oyunun resmi tanıtım videosunu bizlerle paylaştı. Yaklaşık 2 dakikalık olan videoyla birlikte tabi ki oyuna dair pek fazla fikir sahibi olamıyoruz, oyun içi videoları beklememiz gerekecek mantıklı yorumlar yapabilmemiz için.

Önceki bölüm Assassin’s Creed Unity’de, Paris sokaklarını arşınlamıştık. Bu kez ise 19. yy Londra’sına uzanacağız. Dönemin teknolojik nimetlerinden yararlanacak olan kahramanımız ile, Viktorya dönemi mimarisinin gölgesine gizlenmiş yeraltı çetelerini alt etmeye çalışacağız.

Hikayenin bir büyük kısmında erkek başkahraman Jacob Frye’i yönetecekken, belirli kısımlarında ise ikiz kardeşi Evie Frye’i kontrol etme imkanına sahip olacağımız belirtildi. Çoklu oyuncu modlarına destek vermeyecek olan Assassin’s Creed Syndicate, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Ekim 2015’te piyasaya sürülecek.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir