Astroneer Oyununa Genel Bakış


88

Grafik açısından ilginç bir görünüşe sahip olan Astroneer oyunu, galaksiler arası keşfe çıkmak isteyenler için ideal bir oyun olabilir. Son zamanlarda yapılan ilginç oyunlardan biri olan bu oyun, uzayda dolaşmak ve yeni gezegenlerde konaklamak isteyenler için bir fırsat olabilir. Son derece barışçıl bir oyun olan Astroneer, yem yeşil görünümü ve tatlı karakterleriyle güzel bir oyun olabilir.

Uzayda Tek Başınıza Neler Yaparsınız?

Oyunun temelini oluşturan bir astronotun uzayda yeni yerler keşfetmesi üzerine. Tabi ki bu sırada karşımıza zorlukla çıkacak. Bu zorluklardan biri tabi ki oksijen sorunu. Yeni oksijen istasyonları bulmamız, oksijenimizi doldurarak yolculuğa devam etmemiz gerekebiliyor.

Dünyanın ilerlemesi için ilk adımı siz atabilirsiniz. Yeni yerler keşfederek, uzayda sonsuzluğun sonunu bulmaya çalışabilirsiniz. Astroneer güzel grafikleri ve oyun kurgusuyla hem çocukların hem de yetişkinlerin severek oynayabileceği bir oyun olabilir. Son zamanlarda gerçekçi oyunlardan sıkılmış olanlar içinse nostaljik çizimlere sahip. Genellikle kötü bir görseli varmış gibi görünse de şirin bir grafiğe sahip.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir