PC Oyunu Oynayamayanlara Twich Uygulaması


99

Gelişen oyun teknolojisi nedeniyle birçok kişi yeni sürüm PC oyunlarını bilgisayar üzerinden oynayamayabiliyor. Özellikle ekran kartları nedeniyle yeni çıkan bilimkurgu, aksiyon ve korku oyunlarını oynayamayanlar için Twich kanalında yayınlanmakta olan oyun videoları, profesyonel oyun bilgisayarlarına sahip olanların zevkle oynadığı ve her anına şahit olabildiğiniz imkanlar sunuyor.

Twich Oyun Videoları

Zevkli ve eğlenceli video oyunlarını bulabileceğiniz Twich, profil sahibi oyuncuların haftada birkaç gün etkinlik yaparak canlı bir şekilde oyun oynuyor. Bölüm bölüm izleyebileceğiniz oyunları, sanki kendiniz oynuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Samimi ve oyunların mantığını çözmeye çalışan oyuncular, bazen izleyicilerden de yardım alma ihtiyacı duyabiliyor.

İlk önce youtube üzerinden başlayan oyun videoları, daha sonra twich kanalarına taşınarak izleyicilerin daha kolay erişebilecekleri bir platform haline geldi. Oyuncularla mesajlaşabilir, oyunları zevkle izleyebilir ve aynı zamanda videolara eşlik edebilirsiniz. Birçok twich kurucusu şu an en güncel bilimkurgu, korku ve aksiyon dolu oyunları videoya çekip izleyicilerle baylaşıyor. Siz de oyunların videolarını twichten izleyebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir