Zombi Mobil Oyun İncelemesi Prey Day


94

Survival oyun severlerin mobil oyunlar arasında severek oynayabileceği oyunlardan biri olan Prey Day, güzel grafikleri ve oynanışıyla zombi oyunu severlerin dikkatini çekebilecek bir oyun. Özellikle sürekli oyun oynamak istemeyenler için günde birkaç kere bakmanız gereken oyun kahramanınızla hayatta kalmak için zombi istilasına uğramış şehirleri ziyaret etmeniz gerekiyor.

Prey Day Zombi İstilası

Prey Day zombi oyunları arasında yer alan mobil bir oyun olarak, ilk başlarda kolay gelse de level atladıkça daha da zorlaşan bir oyun. Özellikle oyunun size verdiği malzemeleri toplayıp silah yapmaya çalışırken, silahsız kalma ihtimaliniz de yüksek olabiliyor. Bunun için hem stratejik hem de cesaretli olmanız gereken şehirler var. Oyunda bir malzemeyi toplamak için zombi istilası şehirlerini ziyaret ederken, ölüp çantanız bomboş dönebiliyorsunuz.

Sabırlı ve hırslı olanların oynayabileceği zevkli bir mobil oyun olarak, uzun süre oynanması gereken bir oyun olabiliyor. Zevkle oynamak için gerçekten sabırlı ve stratejik davranırsanız zombi istilası içinde hayatta kalabiliyorsunuz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir