Bağımlılık Yapacak Mobil Oyun Alternatifleri


105

Son zamanlarda mobil oyunlarda olan hızlı artış seçenekleri ve teknolojinin hızı ile de oyun severler için eğlenceli zamanlar geçiyor. Şu anda popüler olan ve daha ilk andan itibaren bağımlılık yapan oyunların listesi aşağıda yer alıyor. İşte bağımlılık yapabilecek mobil oyun alternatifleri.

Bu Oyunlara Bayılacaksınız

Clash of Clans; tam bir savaş strateji oyunu. Şu aralar da oldukça popüler. Kendi köyünüzü inşa ederek, içinde eğitebilecek olduğunuz askerleriniz ile binlerce oyuncu eşliğinde çevrimiçi oyun keyfi.

Halan modası geçmemiş olan Candy Crush; dünyada en çok oynanan ve uygulaması indirilen bir oyun elbette. Nasıl oynandığını zaten biliyorsunuz.

HeadBall; kafa topu olarak da bilinen ve özellikle çocuklar tarafından büyük bir ilgi ile karşılana bir futbol oyunu. Sadece kafa ve ayaktan topa vurarak gol atmaya ya da gol kurtarmaya çalışıyorsunuz.

2048 Oyunu; hem zeka hem matematik hem de pratik hesap yapabilmenin yollarını size denetiyor. İnanılmaz başarılı olan rekorları kırmak ve daha yükseğini yapmak için sabırsızlanacaksınız.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir