Mobil Uygulama Tavla ve Okey


85

Geleneksel oyun anlayışımıza en yakından uyan tavla ve okey oyunları artık mobil uygulama tavla ve okey kolaylığı ile her an elimizin altında oluyorlar. Akıllı cep telefonları sayesinde gittiğimiz her yerde kolayca internete bağlanarak hemen tavla ya da okey oyunu gibi eğlenceleri oyunları oynayabiliyoruz.

Mobil Tavla Uygulaması

Mobil tavla oynamak için tercih edebileceğiniz pek çok şirket var. Ama özellikle katılımcıların günün her saatinde kaliteli oyuncu arkadaşları bulması da çok önemlidir. Ayrıca uygulamayı ücretsiz olarak indirmek ya da farklı promosyonlardan yararlanmak için de tercih edebilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması ile hemen yükleyebilir ve arkadaşlarınız ile karşılıklı tavla atabilirsiniz.

Mobil Okey Uygulaması

Mobil okey uygulaması da yine okey severlerin sadece cep telefonlarını bile kullanarak günün her saati dört kişilik sanal masalarda oyun oynamanızı sağlıyor. Her istediğiniz zaman oyun arkadaşlarınız ile kendi oyun masanızı kurma şansınız var. Evde, işte ve yolda bile giderken her an okey oyunu oynayarak çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir