Battlefield 4 Platoons Sistemi


87

Battlefield 4

Battlefield oyuncularının şu anda en çok şikayet ettiği durumlardan birisi, arkadaş listesinde ekli olan kişilerin aynı takımda başkalarına karşı savaşamaması. Eğer kendi arkadaşınızla oynamak istiyorsanız ikinizden biri karşı takımda olmak zorunda. Sırf bu yüzden arkadaş listesinden birbirini çıkaranlar ve random atarak aynı takımda olmak için onlarca dakikalar harcayan arkadaşlar olduğunu biliyoruz. Ancak Activision sonunda bu çileye bir son getiriyor ve Platoons sistemini devreye sokmaya hazırlanıyor.

Battlefield 4’e “Platoons” sistemi sayesinde normal takım ve grup kurma özelliği geri geliyor. Bu sayede arkadaşınızı takımınıza davet ederek aynı sunucuda, aynı takımda oynabilirsiniz.

Sistemin tam olarak nasıl çalışacağı, nasıl işleyeceği ya da ne zaman güncellenerek geleceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Son olarak ufak bir şans var. DICE, eğer kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa bu sisteme erken erişim kazanma şansı tanıyor. Küçük bir grubunuz varsa kesinliklikle kabul edilmeyeceksiniz çünkü testin tam olarak doğru işlemesi için kalabalık bir grup arıyor.

Eğer erkenden erişmek ve başvurmak istiyorsanız Battlelog forumuna girerek o başlığı hemen görebilir ve katılabilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir