Bebeğiniz İçin 6 Harika Oyuncak


91

Bebeklerimizin hem eğlenmesi hem de öğrenmesi için en gerekli şeylerdir oyun saatleri ve oyuncaklar. Durum böyle olunca onları kucağımıza aldığımız daha ilk andan itibaren her anlarına ve yaşlarına yönelik doğru oyuncak seçimleri yapmaya çalışırız. Diş kaşıyıcılarından tutun, yemek saati oyuncaklarına kadar, banyodan tutun uyku vakitlerine kadar, her anlarını onların hoşuna gidecek ve onları bilgilendirecek şeylerle doldurmak isteriz. İşte bu yüzden, E-bebek firması sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarına yönelik şeyleri düşünmüş ve size de bebeğinizle kaliteli zamanlar geçirmeyi bırakmış.

Tanny Eğlence Tekeri Mama Sandalyesi Oyuncağım 

Bebeğinizin mama saatlerini artık Tanny eğlence tekeri mama sandalyesi oyuncağım ile şenlendirebilirsiniz. Zor yemek yiyen ve bu esnada bir şeylerle ilgisini çekmek zorunda kaldığınız bebekler için tasarlanmış ve dokunma duyusunu geliştirmeye yarayan bu oyuncak 6 aylık ve üzeri bebekler için tavsiye ediliyor.

Mama sandalyesine tam oturan ve her çevirişte 4 farklı oyuncak gösteren rengarenk bu oyuncak ile bebeğiniz renkleri keşfederken biryandan da çıngırağı sayesinde işitme duyusunu geliştirecek. Ayrıca içerisinde bulunan ayna sayesinde kendi yüzünü de görüp tanımaya başlayabilecek.

Babycim Piyanolu Mantar Oyun Halısı

Bebeğinize hem bir oyun alanı hem de bir sürü keşfedeceği şey sunmak istiyorsanız işte bu ürün tam size göre. Bu ürün içerisinde bir adet oyun halısı, çıkarılabilir bir piyano ve oyuncakların asılabileceği oyuncak halkaları bulunmakta. Bu halkalara en sevdiği oyuncakları asabilir, piyano sayesinde ise farklı sesleri duymasına ve keşfetmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca içerisindeki kırılmaz ayna sayesinde kendisini görüp tanıması da babycim piyanolu mantar oyun halısı sayesinde sizlere sunulmuş.

Bondigo Banyo Oyuncakları

Bebeğinizin banyo zamanını Bondigo banyo oyuncakları ile daha eğlenceli hale getirmeye ne dersiniz? Bence o bunu çok ister. Bu yüzden firma sizler için, suda yüzen, farklı farklı renklerde 4 adet sevimli hayvan oyuncağı tasarlamış. Bu oyuncaklarda sağlığa zararlı hiçbir madde yok, o yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik fiyatı da son derece uygun.

Dıy Toy Bebeğimin İlk Zeka Kartları 

0-12 aylık bebeklerin, el-göz koordinasyonları ve zeka gelişimine katkıda bulunmak için tasarlanmış bu kartlar ile ona dünyayı anlamasında yardımcı olacaksınız. Dıy toy bebeğimin ilk zeka kartları ürünü sayesinde bebeğinizin dış dünyaya olan merakı gelişecek ve böylece beyin hücrelerindeki bağlantıların gelişimi sağlanacaktır. Bu kartlarda sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmamıştır.

Sevimli Dostlar Pelüş Şaşkın Ördek

Bebek gelişimi esnasında daha sert yapıya sahip oyuncaklar bazen sıkıntılı durumlar yaratabiliyor o yüzden bazı anneler pelüş oyuncakkları tercih ediyor. İşte böyle düşünen anneler için sevimli dostlar pelüş şaşkın ördek oyuncağını önerebiliriz. Bu ürün çocuğunuzun en iyi arkadaşı olacak ve birlikte çok iyi anlaşacaklar. Boyu yaklaşık olarak 30 cm olan ürün, çocuğunuzun ilk yaşlarından itibaren kullanılabilir.

Epsilon Yayınevi Nemesis Harika Şeyler Yaşayacaksın 

Çocuğumuzun karnını doyurduk, yıkadık ve oynattık şimdi sırada uyku vakti var. İşte bunun için de bebeğinize güzel bir kitap okuyabilir ve sizin sesinizle uykuya dalmasını sağlarken bir yandan da ona dış dünyayı anlatmaya başlayabilirsiniz. Epsilon Yayınevi Nemesis Hariya Şeyler Yaşayacaksın kitabı bunun için çok uygun.

Bu eğitici ve öğretici oyuncaların her birini E- Bebek güvencesi ile deneyimleyebilir ve bebeğinize keyifli oyun saatleri, tecrübeleri yaratabilirsiniz. Son derece eğitici ve geliştirici olan oyuncakların daha fazlasına https://www.e-bebek.com/ sitesi üzerinden ulaşmanız mümkün.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir