KRC’ Den 5 Özel Tasarım Mutfak Aracı


98

Mutfak ve diğer ev aletleri konusunda kalite arayanların tercih ettiği markalardan olan Karaca, özel tasarım ürünleri ile de alıcılarının zevklerine hitap etmeye devam ediyor. Güven ve kaliteyi, uygun fiyatlarla buluşturan marka, günümüzde en çok rağbet gören firmalardan biri. Biz de bu kaliteli firmanın özel tasarımlarında yer alan 5 mutfak aracını sizlerle paylaşalım istedik.

Karaca Lina 4lü Baharatlık/Baharat Takımı

Karaca denildiği zaman özellikle mutfak setlerinde özel tasarımlı ürünlerin beklentisi oluşmaktadır. Çünkü firma genelde bu tarz ürünlerde hep kendisine özgü olmayı başarmış ve özelliği ile de dikkatleri her daim üzerine çekmiştir. İşte Karaca Lina 4lü Baharatlık/ Baharat takımı da bu ürünlerden biri. Farklı yapısı ve işlevselliği ile dikkat çeken ürün 4 farklı boyda porselen baharatlık içermektedir.

Karaca Wave Brown 6 Parça Bıçak Seti 

İşte son zamanların en çok rağbet gören ve en kullanışlı ürünlerinden biri. Karaca Wave Brown 6 parça bıçak seti şık görüntüsü ve farklı tasarımı ile mutfak tezgahlarınıza farklı bir hava verecek. Set içerisinde  5 adet paslanmaz çelikten bıçak bulunmakta olup keskinliğini uzun süreler boyunca koruyor. Bıçakların bağlı olduğu kavrama yerleri ahşap görünümlü olduğu için yıkandıktan sonra hemen kurulanması tavsiye ediliyor. Bu ürünlerin sapları dışında, standları da ahşap ve setin garantisi 2 yıl.

Karaca Pakka Salata Servis 

Karaca Pakka salata servis sayesinde sunumlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Çünkü bu ürün tamamen özel bir tasarım. Üzerinde bulunan renk kombinasyonunun canlılığı ile tamamen farklı gözüken bu ürünün fiyatı da oldukça uygun. Ayrıca çevre dostu. Yanmaz ve yapışmaz özellikte madden üretilmiş olan bu ürün lekelere ve solmaya karşı da dirençlidir.

Ilık su ile yıkanması kullanım talimatları arasında yer alır. Ayrıca ürün yapısında sağlığı tehdit eden hiçbir malzeme kullanılmamıştır.

 

Karaca Forest Bio Granit 3 Parça Set

Firmanın yine en çok tercih edilen ve en çok ilgi gören ürünlerinden birine geldi sıra; Karaca Forest Bio Granit 3 parça set. Karacanın tencere ve tava setlerinin kalitesini bilmeyen yoktur herhalde? Varsa da söyleyelim; bu ürünleri kullandıktan sonra başka bir marka kullanamayacaksınız. Ayrıca biogranit ürünlerin sağlıklı ve çizilmelere karşı dayanıklı olması da, bu tarz ürünlere olan rağbeti açıklayan haklı sebepler.

Setteki tüm ürünlerin garantisi var ve sertifikalı. 26 cm boyutunda karnıyarık tenceresi, kapağı ve yine 26 cm’ lik tavası mevcuttur. Ürünlerin dışı leke tutmaz ve kullanım konusunda kolaylık sağlar. Ayrıca son derece şık bir görüntüsü de vardır.

Karaca Bio Granit Dark Silver Cezve Seti

Yine bir Biogranit ürün ile karşınızdayız. Bu tip ürünler gerçekten hayat kurtarıcı. Çünkü iç yapıları oldukça dayanıklı. Ne bir çizik ne bir yanma hiçbir şey olmuyor. Bu da bizlere uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Ayrıca yapısında sağlığı tehdit eden hiçbir malzeme de yok. O yüzden kahve keyfiniz için mutlaka Karaca bio granit dark silver cezve seti ürününü tercih edin. Eminiz ki asla pişman olmayacaksınız. Ayrıca bu granit ürünlerin her birinin farklı renk seçenekleri de bulunmakta.

Karaca’ nın birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri tabi ki bunlarla sınırlı değil. O yüzden siz de daha fazlasını görmek istiyorsanız mutlaka internet üzerinden https://www.krc.com.tr/ ‘ yi ziyaret edin ve onlarca ürün çeşitliliği arasından ihtiyacınıza yönelik tüm ürünlere, uygun fiyatlar ile ulaşın.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir