Betrayer Mart Sonu çıkıyor


86

Betrayer Mart Sonu çıkıyor, Blackpowder Games’in geliştirdiği FPS oyunu Betrayer Steam Early Access’den çıkıp, 24 Mart’ta PC’ye geliyor. Geliştiricilerinin açıklamasına göre oyun $19.99 olacak.

FEAR ve No One Lives Forever oyunlarının eski geliştiricisi Monolith Productions, Betrayer’ın gelişini geçtiğimiz Ağustos yılında duyurmuştu. Daha sonra Early Access için kullanılabilir olacağını açıklamıştı. Early Access’e $14.99 olarak girmişti. Oyunun full versiyonu ise bu ay sonuna doğru PC için kullanılabilir olacak.

Oyunun yaratıcısı Craig Hubbard, daha önce hazırlanmış bir konuşmasında, ”FEAR’ın neredeyse 10 yıl önce çıkışından sonra, araştırma ve keşif tabanlı, minimal el fonksiyonlarından oluşan bir oyun geliştirmek için bekliyorduk.” diye belirtti. ”Sonunda bu şansı elde ettiğimiz için mutluyuz..” diye ekledi.

1604 Vİrginia’sında geçen oyunun görselleri biraz kafanızı karıştırabilir. Çünkü hikayenin çözemediğiniz kısmında, boşluklar kendi kendine dolduruluyor ve böylece bambaşka bir oyun yapısı karşımıza çıkıyor.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir