Warlords of Draenor Ön Siparişe Açıldı


100

Warlords of Draenor

Dünyanın en çok oynanan online oyunlarından World of Warcraft’ın 5. ek paketi olan Warlords of Draenor sonunda oyuncular için ön siparişe açıldı. Battle.net’ten ön siparişle satın alabilecek olduğunuz ek paket’in fiyatı eski paketlerden biraz daha pahalı olarak bizlere sunulurken yavaş yavaş oyuncu kaybetmekte olan oyunun bu paket ile yeni bir diriliş yaşaması bekleniyor.

Garrosh Hellscream’in Pandaria’daki hücresinden kaçarak alternatif bir zaman dilimindeki Draenor’da vahşi ork savaş liderlerini toplamaya çalıştığı bir hikâyeyi konu alacak olan Warlords of Draenor’un standart sürümü 50$/45€’dan, Digital Deluxe versiyonuysa 70$/60€’dan satışa çıktı.

Paketlerden birini aldığınız gibi normalde 60$’a satılan tek bir karakteri 90. seviyeye yükseltme özelliğini otomatik olarak kazanacaksınız. An itibariyle bu özellik önsipariş yapanlar için kullanılabilir durumda, yani hemen şimdi bir karakterinizi 90. seviyeye yükseltmeniz mümkün. Digital Deluxe versiyonunu aldığınızdaysa The Burning Crusade’in meşhur boss’u Anzu’yu temel alan Dread Raven bineği ve petine ek olarak Grom Hellscream-Blackhand temalı iki StarCraft II portresi, Warsong sembolünü taşıyan Diablo III bannerı da ekstradan geliyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir