Watch Dogs grafikleri kısıtlanmış


94

watch_dogs

Son senelerin en iyi aksiyon oyunlarından biri olduğu su götürmez gerçek olan Watch Dogs, 27 Mayıs tarihinde yeniden bizlerle birlikte olacak. Neredeyse her oyun konsolunda çıkışını gerçekleştirecek olan yeni nesil Watch Dogs’tan oyuncuların, yani bizlerin büyük ümitleri vardı. Büyük ihtimal yine senaryo olarak çok beğenilecek ancak grafikler için şu an böyle bir şeyi ön göremiyoruz. Oyun için yayımlanan trailerlarda 2012’de yayımlanmış Watch Dogs’a göre çok daha düşük grafik kalitesi olduğunu fark ettik.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan hikaye videosu ile Watch Dogs’un çıkış tarihi nihayet belli oldu. 27 Mayıs’ta PC, PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One ve Wii U için piyasadaki yerini alacak oyunun daha sonra oynanış videosu geldi. Oynanış videosunda grafiklerin E3 2012’ye oranla aşırı derecede kısıldığını görmek oyuncuların tepkine yol açmıştı.

Aşağıdaki videoya bakarak Watch Dogs’un E3 2012’de yayınlanan ve Mart 2014’te yayınlanan iki videonun karşılaştırmasını göreceksiniz.

Oyunu eleştirmek için henüz daha erken fakat grafiklerin gerçekten aşırı derecede kısıldığını görüyoruz. Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?


admin

One Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. oyunu cikarmasınlar
    bır oyunu guzel grafikten kotuye cevirmiyaaaa
    çöpe atsınlar