Black Desert Online çıkış tarihi


93

Black Desert Online

Bu aralar ülkemizde yayımlanan MMORPG oyunlarının sayısı gittikçe arttı. Yeni oyunlar durmadan ülkemize girerken Türkiye’ye özel ayrı sunucular açmaları oyuncu sayılarında büyük artışlara neden oluyor. Ancak yeni bir oyunun daha bunların arasına katılacağının haberini verelim. Türkiye’ye özel sunucu açmayacak olsalar da oldukça iddialı bir sistemle karşımıza çıkacak: Black Desert Online. Oyun bu sene Güney Kore’de bir kapalı betaya girecek, büyük ihtimal sunucular Avrupa’dan da girişlere açık olacak.

Black Desert Online çıkış tarihi olarak 2015 gösteriliyor ancak bu henüz yapımcı firma tarafından doğrulanmış bir gerçek değil. Oyunun bu sene Güney Kore’de kapalı beta yapacağını düşünürsek 2014’te tüm kullanıcılara açılması daha muhtemel gibi gözüküyor. O şu bir yana, Black Desert Online’dan yeni bir fragman yayımlandı. Yeni yayımlanan trailerdan önce sadece elimizde bir tane bulunuyordu, yeni oyun hakkında pek fazla fikre sahip değildik. Ama yeni fragmanla birlikte ilk başta düşündüğümüz iyi fikirlerin hala geçerli olduğunu görebiliyoruz. İşte Black Desert Online fragmanı, bol keyifli seyirler.


admin

One Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sword art online animesine benziyor. Gerçekten güzel olacağına inanıyorum. inşallah en yakın zamanda türkiyede satışları başlar.