Blood Dragon II: Vietnam War geliyor


93
Blood Dragon II Vietnam War

Blood Dragon II Vietnam War

Tam 1 Nisan’da, Ubisoft yeni oyunu Far Cry 3: Blood Dragon’u satışa sunmuştu. Tarih itibariyle bu satışın 1 Nisan şakası olduğu düşünülüyordu. Ancak uPlay’in hacklenmesinden sonra bunun bir şaka olmadığı, oyunun gerçekten çıktığı anlaşılmıştı. Uzun süredir beklediğimiz oyun ilk gözlemlere göre bizi tatmin etmeyi başardı. Sırada ise yenileri var.

80’lerin Cybers’larına geri döndüğümüz bu yapım oyuncular arasında olumlu tepkiler almıştı. Bir nevi geleceği oynayıp, geçmişi özlüyorduk. 80’lerin bilim kurgusunu günümüzde yaşamak oldukça müthiş bir deneyim olmuştu.

Aşağıdaki görsele baktığımız zaman, oyunun müziklerini hazırlayan Power Glove üyesinin oyunun çıkışının birinci şerefine verdiği pozu görüyoruz. Görsele baktığımız zaman işaretlediğimiz alanda “Blood Dragon III: Vietnam War 2” adındaki görsel karşımıza çıkıyor. Eğer görsel gerçekse “Blood Dragon II: Vietnam War” yapılmış olabilir ve bir sonraki oyun “Blood Dragon III: Vietnam War 2” üzerinde çalışıyor olabilirler.

Oyunun hikayesinin de ikinci Vietnam Savaşını konu aldığı, gelecekte robot ve uzaylılarla savaşa girmemiz tahmin ediliyor.

Ubisoft, bu tarz oyunların yapımına devam edeceğini söylemişti fakat bu görüntüler gerçekten 01 Nisan şakası olabilir ancak yine de şimdiden resmi duyuruyu merakla bekliyoruz.

galeri 1


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir