Bloodborne PlayStation 4 Oyunu


87

Bloodborne, FromSoftware tarafından geliştirilen PS4 oyunudur. Sony Computer Entertainment tarafından yayımcılığı yapılan video oyununun oynandığı platformlar arasında yalnızca PlayStation 4 bulunuyor. PS4 için özel olarak dizayn edilen Bloodborne, oldukça popüler oyunlar arasında yer alıyor.

Mart 2015 tarihinde piyasaya sürülen ve hala en çok oynanan oyunlar arasında olan Bloodborne, aksiyon ve rol yapma oyunu olarak kategorilendiriliyor. BAFTA oyun ödülüne sahiptir.

Derecelendirme ve zorluk seviyelerine göre tasarlanan oyun, Souls serisinin devamı niteliğinde üretilmiş. Yharnam adlı ütopik şehirde geçen hikaye oyunu, aksiyon ve dövüş niteliğindedir.

Oyun karakterinin saç renginden ten rengine, göz rengine ve beden yapısına kadar her bir ayrıntısı tasarlanabiliyor. Silah modları ile silahlar değiştirilebiliyor ya da aksesuarlarla donanım kazandırılabiliyor.

Oyunca cevher özelliği ve kuşanılma faktörleri bulunuyor. Zırh giyebilen oyun karakterileri, daha güçlü ve donanımlı hale geliyor. Soul oyunlarından farklı olarak ruh yerine kan opsiyonu sunuluyor.

Boss savaşları ve grafikleri ile beğenilen, tasarımı, görüntü kalitesi, efekleri ve temaları ile sevilen oyun, 3 farklı şekilde bitiyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir