Call Ops Duty Modern Warfare


85

 FPS oyunu olarak dizayn edilen Call ops Duty Modern Warfare, savaş oyunu kategorisinde yer alıyor. CoD 1,CoD 2 ve CoD 3.CoD serileriyle oyun severlerin favorisi haline geldi. FPS oyunlarının en iyi serisi olan oyun, günümüz dünyasında geçiyor.

Komandolar, askerler, son teknoloji ile dizayn edilmiş silahlar, şahane grafiklerle dizayn edilmiş. Atmosfer, efektler, tema ve oyun fonksiyonları neredeyse eksiksiz olarak tasarlanmış. Multi player özelliği ile tüm dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor.

Cephe savaşlarının çok ötesinde geçen Call Ops Duty, muhteşem silaharı ve donanım katılabilen ek özellikleriyle eğlenceli bir oyun formatı sunuyor. Oyunun ilk kısmında ısınma antrenmanları sunuluyor. Zorluk derecesine göre seçim yapabilme olanağı sunuluyor.

Açık Dünya haritası üzerinde, coğrafi bölgeler ve görevler seçilerek oynanıyor. Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Ortadoğu bölgelerinde geçen oyun, Rus Ultra Nasyonalistler ve Rus Ultra Nasyonalistler tarafından desteklenen AL-ASAD örgütüne düzenlenen operasyonlarla devam ediyor.

Oyun içinde autosave bulunuyor. Oynanan her ana bölüm içerisinde ek ve küçük bölümler yer alıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir