Nba 2k18 Oyun İncelemesi


82

Video oyunu türündeki NBA 2k18, Eylül 2017 tarihinde piyasaya sunuldu. Visual Concepts tarafından geliştirilen oyun, bir NBA klasiğidir. Oynanabilir platformlar arasında; PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows yer alıyor.

NBA 2 K serisiyle, 2K Games ve 2K Sports tarafından yayınlanmıştır. Spor oyunu ve Simulation Video Game türündeki Nba 2k18 oyunu, diğer video oyunlara nazaran daha zor formatta dizayn edilmiştir.

My Player modu bulunan oyunda, her katılımcı kendi oyun karakterini yaratabiliyor. Kariyer modunda, istenilen NBA takımı seçilerek, yaratılan oyuncunun takımda yer alması sağlanıyor. Oyunun amacı, NBA efsanesi olmak.

MyNeigborhood alanında My Player modu kullanılarak, oyun içi alışverişler yapılıyor. Oyuncunun her ayrıntısı dizayn edilebilir, kuaföre gidilebilir veya beraber alışverişler yapılabilir. Oyun içinde spor salonlarında karakterin seviyesi yükseltilebilir veya dövmelerle hoş bedeni süslenebilir.

Oyunda ayrıca The Playground ve Pro-Am modları da bulunuyor. Oyun karakterinin yavaş hareket etmesi, oyunda ilerledikçe ve seviye yükseldikçe edinilen performans etkileridir. Grafikleri, görsel temaları, efektleri ve NBA ligleri ile sevilen oyunlardan biridir.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir