Watch Dogs 2 Oyun İncelemesi


86

Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülen Watch Dogs 2 oyunu, Ubisoft tarafından geliştirilmiştir. Aksiyon ve macera kategorisindeki oyun, PS4, XBox one ve Microsft Windows platformlarında oynanabilir.

Oyunun geliştiricileri olarak; Ubisoft, Ubisoft Montreal, Ubisoft Reflections, Ubisoft Ukraine, Ubisoft Paris, Ubisoft Romania, Ubisoft Toronto firmaları sunuluyor. Oyunun yazarları ise; Ethan James Petty ve Madeleine Hart.

Watch Dogs 2 oyununda, Marcus Holloway adlı karakter yer alıyor. Aiden oyun karakterinden 15 yaş daha küçük ve atletik olan karakter, macerraları ile oyuna eğlence katıyor.

DedSec’in Wrench, Sitara ve Josh adında üç ana üye, Wactch Dogs 2 oyununda yre alıyor. Her üç karakterin de kendine has özellikleri bulunuyor. Karakterlerin özellikleri ve verilen görevleri ile oyun, macera tadında devam ediyor.

San Francisco’da geçen oyunda oyuncu özelliklerini ve hack yeteneklerini kullanarak, Blume’a karşı savaş veriliyor. Blume’u yenmek üzere oynanan oyunda, tüm oyuncuların iletişimlerinin güçlü olması gerekiyor. Grafikler, temalar, efektler ve oyun hikayesi iyi kurgulanan oyun, en çok oynanan konsol oyunları arasında yer alıyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir