Borderlands: The Pre-Sequel için yeni video


101

Borderlands The Pre-Sequel

Son senelerin en sevilen oyunlarından birini olmayı başaran Borderlands serisi, yakın zaman içerisinde bizlere serinin yeni oyununu sunacak. Oyuncular tarafından uzun süredir beklenen yeni oyunun adı Borderlands: The Pre-Sequel olarak açıklanmıştı. Borderlands: The Pre-Sequel çıkış tarihi 14 Ekim olarak belirlenirken birçok platformda oyuncularla buluşacak. Şimdi de oyun için yeni bir yapımcı günlüğü videosu paylaşıldı bizlerle. Siz de oyunun içeriğine dair görüntüler görebilir, bunun yanı sıra geliştiricilerin oyunu hazırlama çabasına tanıklık edebilirsiniz.

Borderlands serisinin yeni oyunu Borderlands: The Pre-Squel, şu ana kadar gösterilen haliyle çoğu oyuncu tarafından sevildi. Yer çekimin çok düşük olduğu bir ortamda geçecek bu oyun için yeni bir yapımcı günlüğü videosu yayınlandı.

Oyunun yapım aşamasının anlatıldığı bu videoda 2K Avustralya’nın Bioshock: Infinite’den sonra boş olduğu ve Borderlands yapımcılarının da yeni bir Borderlands oyunu yapmak istediği sık sık tekrar ediliyor. Yayınlanan bu belgesel niteliğindeki videonun yeni bölümleri de gelecek. Borderlands: The Pre-Sequel 14 Ekim’de çıkışını yapacak.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir