Build Away Mobil Oyunu


79

Türkçe dil seçeneği de bulunan oyunlar arasında ye alan Build Away şehir kurma oyunu, mobil cihazlarla oynanabilen bir uygulamadır. Oyunu indirdiğinizde size bir şehir veriliyor ve bu şehirde belirlenen noktalarda evler ve iş yerleri kurarak, nüfusun artmasını sağlıyorsunuz. Nüfus arttıkça kazancınız da artıyor ve binaları geliştirerek, daha fazla kişinin gelmesini, böylelikle seviye atlaması kolaylaştırıyorsunuz.

Build Away Nasıl Oynanır?

Basit bir şehir kurma prensibine dayanan oyunda özellikle belirli aralıklarla, geliştirdiğiniz binalardan elde edeceğiniz geliri kullanmanız gerekiyor. Oyunun genel yapısında, evler, iş yerleri ve finans merkezleri bulunuyor. Binaları paranız yetecek şekilde hem hız hem de kazancınızı artırmanızı sağlayacak güç alanlarında geliştirmelisiniz.

Daha yüksek miktarda ve daha hızlı parayı, geliştirme işlemlerini gerçekleştirerek kazanabilirsiniz. Şehir kurma oyunu olarak tanımlanan uygulamanın oyun için satın alımları da bulunuyor. İsterseniz elması gerçek parayla alabilir ve oyundaki pek çok farklı evi, finans merkezini alarak daha hızlı seviye atlayabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir