Call Of Duty WWII


74

İkinci Dünya Savaşı oyunları arasında en çarpıcı görsel efektlerden pek çoğunun bulunduğu oyunda, savaştaki kazanan tarafta yer alınıyor. Fakat Call of Duty WWII oyunu, ne yaparsanız yapın sürekli olarak kaybedeceğiniz bir oyun. Görevlerde farklı ülkelerde, farklı askeri birliklerde ve farklı taraflarda yer alan bir asker konumunda oluyorsunuz.

Avrupa’da, Asya’da veya Afrika’da savaşmanız fark etmeksizin, sürekli olarak hayatınızı kaybedeceğiniz bir senaryo belirlenmiştir. Savaşta yer aldığınız taktirde sadece kazandığınızı gösteren oyunlar yerine, tarafınız kazanmış olsa dahi hayatınızı kaybedebileceğiniz net olarak vurgulanıyor.

Call Of Duty 2. Dünya Savaşı

Pek çok farklı milletten ordunun savaş içerisinde olduğu bir yapısı olması, savaş hakkındaki görüşlerin de sürekli olarak farklı görülmesine yol açıyordu. Call of Duty WWII oyununda ise, farklı ülkelerdeki askerlerden olarak her birinin savaş nedeniyle nasıl öldüğünü işleyen bir hikaye belirlenmiştir. Bu hikayeler, savaşa karşı bakış açınızı Playstation konsolu aracılığıyla oynayabileceğiniz oyunda değiştirmenizi sağlıyor. Oyun ayrıca bilgisayar üzerinden de oynanmaya müsait.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir