Fishing Strike


71

Dünya genelinde teknenizle çıkacağız yolculuklarla birlikte, pek çok farklı ve yakalanması zor balığı yakalamaya çalışacaksınız. Yeteneklerinize, becerinizi nasıl yönlendirdiğinize de bağlı olarak Fishing Strike oyununda kazanan siz olabilirsiniz.

Sadece bir koyda bulunan balıklar için değil, deniz ve okyanus balıklarının da peşine düşerek bunları yakalayabiliyorsunuz. Deneyim, para kazanma durumu ve başarıla da göz önünde bulundurularak balıklardan para kazanılması, ekipmanların güçlendirilmesi gerekiyor.

VR – AR İle Balık Tutma Oyunu

Sanal gerçeklik gözlüklerinin ve artırılmış gerçeklik kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, oyunlarda da sıkça daha iyi bir deneyim elde edilmesine imkan tanınıyor. Oyunun genel yapısı itibariyle, özellikle balık tutma tecrübesini, anlık hamleleri ve ekipman kontrolünü sadece mobil cihazlardan veya bilgisayardan yapmıyorsunuz.

Mobil oyun statüsünde yer almasına rağmen, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gözlükleri de kullanılabiliyor. Çok büyük bir boyutu bulunmaması, hızlı bir şekilde indirilerek kurulabiliyor olması da oyunun oldukça ilgi çekici olmasını sağlıyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir