Mount & Blade II Bannerlord


84

Yıllardır beklenen ve en çok merak edilen konulara daha oyun çıkmadan net cevaplar vermesi nedeniyle olumlu yorumlar alan yapım için son oyun üretildi. Mount & Blade II: Bannerlord oyununda handa, haritada ve dövüş yapısında dahi son derece etkileyici değişiklikler göze çarpıyor. Oyunun en sevilen yanlarından bir tanesi ise, savaşlardaki komik ve başarısız saldırı stratejilerin ortadan kaldırılmış olmasıdır. Bannerlord oyununda artık çok daha etkileyici savaş sahneleriyle karşılaşıyorsunuz. Kan efekti, at sürme, kale saldırıları ve kale savunmaları da önceki oyunlara kıyasla daha detaylıca geliştirilmiştir.

M&B Mekanik Yapısı Değiştirildi

Oyun motoruyla hazırlanması ve üzerinde uzun süre boyunca çalışılmış olması da oyunun bir önceki oyunla kıyaslandığında oldukça büyük bir farka sahip olmasını sağlıyor. İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış mevsimlerinin görüntüsü, handa artık özel olarak sarhoşlarla oyunlar oynayabiliyor olmanız da etkileyici detaylardandır.

Bilgisayar oyunları arasında varlığını sürdüren Mount & Blade serisinin en dikkat çekici oyunları arasında varlığını sürdürüyor. İstediğiniz şekilde silah oluşturabilir, kendi ordunuzu kurarak asker olabilir veya ülkenizi yönetmek için tahta geçebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir