Destiny 2


66

İlk olarak Playstation için oluşturulan ve tuttuktan sonra ise PC’ye uygun olacak şekilde hazırlanan bilim kurgu filmlerini aratmayan savaş oyunu olduğunu söylemek mümkün. Bilgisayara gelmesiyle birlikte, Destiny serisinin oyununda özellikle bilgisayarda oyunun oynanması pek çok oyuna kıyasla çok daha kolay. Bu yönüyle dikkat çeken bir oyun oluyor.

Online oynanmak istendiği taktirde, aşırı kolay olan bölümlerde tecrübe kazanmanız gerekiyor. Bu tür oyunların tamamı hem son derece zor hem de raid ve grinding faaliyetleri açısından Destiny’den daha farklı. PvP oynamak isteyenlerin mutlaka tecrübe bölümlerini geçmesi, bunun için de ilk olarak hikaye temasındaki görevleri tamamlaması gerekiyor.

Destiny Online Oyun Modu

Eğer arkadaşlarınızla birlikte Raid modlarının gelmesini beklerken oynamak isterseniz, bunun için özel olan Strike modundaki görevleri yapabilirsiniz. Bu görevlerin her biri, üç kişilik oyuncu grubunun birlikte hareket ederek düşmanlı alt etmeye çalışmasına dayanıyor. Destiny 2 oyunundaki Strike görevleri 20 ila 30 dakika arasında yerine getirilebiliyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir