Gran Turismo Sport


75

Araba yarışlarının daha yasal ve yarış kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmesini konu alan, araç yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak bir oyundur. Diğer serbest haritalı oyunlara kıyasla, sokakta veya dağ yollarında yapılan yarışlar yerine, doğrudan pistlerde elde edilecek olan başarılara yönelik özel türe sahiptir. Playstation 4 oyunlarının en çok ilgi görenlerinden bir tanesi olan Gran Turismo Sport oyunu, Sony tarafından piyasaya sürülmüştür.

Hem senaryo modu hem de yarış modu bulundurması, sadece tekli oyunculu olarak yarış yapmaktan sıkılanlar için özel olarak oluşturmuştur. Gran Turismo farklı olması, herkes tarafından ilgi görmesi nedeniyle, serinin devamı geleceği düşünülen yarış oyunudur.

Gran Turismo VR ve Eşli Mod

Oyunun en çok sevilen ve gerçeklik özelliğinin ortaya çıkmasını sağlayan seçeneği VR olarak tanımlanıyor. Sanal gerçeklik gözlüğüyle veya doğrudan Playstation ekranında yarışlardaki yerinizi alabilirsiniz. Tekli oynamak istemediğiniz ve farklı oyuncularla yarışmak istediğiniz durumda, eşli moddan yararlanabilirsiniz. Bu sayede, arkadaşlarınızla yerel eşli modla, playstation 4 üzerinden, yarım ekranla yarış yapabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir