Dead Rivals Mobil Oyunu


80

Online olarak MMORPG oyun oynamak isteyen herkese özellikle zombi oyunlarına ilgi gösterenler baz alınarak Dead Rivals üretilmiştir. Gerçek zamanlı olarak oynayabileceğiniz, diğer oyuncularla birlikte aynı servere giriş yaparak ilerleyebileceğiniz bir oyun yapısı belirlenmiştir.

Bir grup arkadaşın hayatta kalma mücadelesini konu alan oyunda özel olarak eş zamanlı bir şekilde hareket edilebiliyor. Tekli olarak da oynanabiliyor olması, her zaman için oyuna diğer arkadaşlarınız bulunmadan giriş yaptığınızda da hayatta kalacak ortamlara ulaşmanız sağlanıyor.

Dead Rivals Nasıl Oynanır?

Dead Rivals oyununun en çok sevilen özelliklerinin başında, karakterin geliştirilebiliyor olması geliyor. Şehirde yer alan tüm zombilerden kurtulmak ve buna barınağınızda yer alan uzmanlardan görev alarak bunları uygulamanız gerekiyor.

Ancak bu sayede koloninizi koruyabilir ve her zaman için daha kaliteli silahlar, daha kullanışlı kartlar ile karakteri geliştirebilirsiniz. Mobil oyunlar arasında varlığını henüz yeni yeni duyurmaya başlamış olması, şuan için oyuncu sayısının ortalama seviyede olmasına neden oluyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir