Idle Miner Mobil Oyunu


79

Madencilik temalı, geliştirme oyununun mobil cihazlardan oynanması için özel sistemi oluşturulmuştur. Idle miner oyununda ilk olarak bir madenle başlıyorsunuz. Başladığınız maden kömür madenidir. Sadece bir çalışanınızın bulunduğu kuyuda elle kazmaya başladığınız kömürleri üç farklı sisteme bağlı olarak satıyor ve para kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayla çok daha kaliteli ekipmanlar alıyor ve madencilerin sayısını artırarak, daha fazla kazanabileceğiniz alanlara yönelebiliyorsunuz.

Idle Miner Nasıl Oynanır?

Oyunda ilk önce madenlerin kazılması için size kömür madeni bölümünde sadece bir madenci veriliyor. Madenciyi yöneterek kömür kazmasını ve yerine geri getirmesini sağlıyorsunuz. Daha sonra ise, asansörü kontrol etme görevi bulunan bir diğer çalışan almanız gerekiyor. Bu çalışan da sizin, madenlerinizde biriken ve çıkarılan kömürleri yukarıya taşımak için tutulmalıdır.

Üçüncü aşamada ise, asansörle yukarıya çıkarılan kömürlerin satılma işlemi için asansörün bulunduğu bölgeden alınması geliyor. Mobil oyunlar kategorisinde yer alan eğlenceli madencilik ve geliştirme oyununda mantığı kısa sürede kavramaya başlayacaksınız.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir