Dungeon Of Minos Mobil Oyunu


85
Dungeon Of Minos Mobil Oyunu

Zindanlı, zamana ve canavarlara karşı oyunlar oynamak isteyenler için Dungeon of Minos oyunu birebir. Özellikle mobil cihazlarla oynanabilecek şekilde geliştirilmiş olması, zindan oyununun herkes tarafından çok fazla sevilmesine ve oynanmasına imkan tanıyor. Mobil cihazlarla İos veya Android telefonlara sanal dükkanlardan indirebilirsiniz.

Zorluk sürekli olarak arttığı, her seviyede daha zor bir haritayla karşılaşıldığı için, oynanacak en heyecanlı bulmaca oyunları arasında gösteriliyor. Oyunda bir süre bulunuyor ve bulmacayı süre bitene kadar çözmediğiniz taktirde, arkanızda bulunan canavar yakalıyor.

Dundeon of Minos Nasıl Oynanır?

Oyunun oynanabilmesi için, sırayla değiştirmeniz gereken tüm bulmacayı, doğru dizmeniz ve karakterinizin geçeceği yerden geçmesini sağlamanız gerekiyor. Doğdu bir dizilim oluşturmadığınız taktirde minator tarafından yakalanırsınız.

En kısa süre içerisinde hazırlanış olmanız, minatorun geleceği yerlere de dikkat ederek haritayı tamamlamanız gerekiyor. Yatay sıralar halinde düzenlemeler yapabilir ve bulmacayı çözerek, Dungeon of Minos mobil oyunu ile ilgili belirlenen tüm seviyeleri tamamlayabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir