Playstation 4 FIFA 18 Oyunu


84

Futbol müsabakalarını konsol oyunu ve bilgisayardan oynamayı seven milyonlarca kişi için her yıl oluşturulan özel oyunlar arasında FIFA da bulunuyor. Özellikle futbolda olan ilginin, takım yönetme isteğinin değerlendirilmesi amacıyla FIFA 18 oyunu, oyuncuların da belirttikleri fikirler doğrultusunda oluşturulmuştur.

Elektronik sporlar ile ilgili müsabakaların yapılmansa öncülük eden oyunda özellikle yüzlerce takımın bünyesinde, gerçek futbolculara, teknik adamlara ve stadyumlara yer verilmiştir.

FIFA 18 Online Oynama

Gerçek zamanlı ve diğer oyuncularla birlikte eş zamanlı olarak FIFA oynamak artık çok daha kolay. İnternet bağlantınızın olması ve oyunun lisanslı bir şekilde satın alınmış olması yeterli oluyor. PS4 X Box One Origin gibi platformların bünyesinde oynanmaya müsait olan FIFA 18 için Dünya çapında turnuvalar düzenleniyor.

Dünya’nın en iyi FIFA oyuncusu olabilmek için, takımınızı seçmeli ve oyundaki hesabınızda başarılar elde etmelisiniz. Elektronik spor takımlarının oyuncusu da olabilir, online olarak da oynayabileceğiniz oyunda takımı temsil ederek, turnuvalara çıkabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir