Slither.io Mobil Oyunu


79

Online oyunlar arasında, özellikle oyun mantığı olarak son derece basit gibi görünen fakat hem stratejiye hem de beceriye dayalı bir oyun olan Slither.io sıkça oynanıyor. Oyuncu sayısının yüz binlerle ifade edilmesine neden olan en önemli özelliği, indirme gerektirmeksizin rahatlıkla güncel internet adresi üzerinden oynanabiliyor olmasıdır. İnternet sitesinde oynayabileceğiniz gibi, aynı zamanda telefondan da oynanması mümkün oluyor. Android cihazlarda oyunu hızlı bir şekilde indirip kurarak, bilgisayarda oynandığı gibi oynayabilirsiniz.

Slither.io Nasıl Oynanır?

Öncelikle tarayıcı üzerinden yapılacak olan girişlerle birlikte oynanması sağlanan oyunlardan bir tanesi olması, ilerleyen zamanlarda farklı platformlarda oynanacağını belli etmişti. Günümüzde ise artık Android cihazlarda Google Play ile indirmeniz ve kurulumun ardından oynayabilmeniz sağlanıyor.

Mobil oyunlar kategorisine giren Slither’i oynayabilmek için isminizi girmeniz ve bayrak veya renk seçmeniz yeterli oluyor. Ardından size verilen küçük solucanı, etraftaki besinleri toplayarak ve sizden küçük olanları yemeye çalışarak büyütüp, oyunun en büyüğü olmaya çalışıyorsunuz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir