Pro Evolution Soccer 2018 İnceleme


92

Dünya genelinde en çok oynanan Playstation oyunlarından bir tanesi olan ve PES olarak tabir edilen oyunlar, her yıl güncellenerek oyunculara sunuluyor. Son on yıl içerisinde kaydedilen aşamalar sayesinde hem oyuncuların görünümleri hem de oynama tekniği açısından tamamen farklı bir motor ortaya çıkarılmıştır. Pro Evolution Soccer oyununda herkes tarafından ilgi gösterilen takımlar, aynı zamanda Dünya’nın en iyi takımlarıdır.

Yapılan anlaşmalara göre, oyunun yeni sezonlarında yer alacak takımlar da genel itibariyle düzenlenerek oyunculara sunuluyor. Bu sayede İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya’nın da dahil olduğu pek çok ülkenin takımlarını oyunda bulabiliyorsunuz.

PES 2018 İnceleme

Konami tarafından geliştirilen ve 14 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülen PES 2017 oyunu, özellikle bir sonraki sezonun oyun yapısını net olarak gösterdiği için ilgi görmüştür. 2017’ye kıyasla çok daha iyi bir top sürme kabiliyeti, çok daha kolay topa sahip olma ve top çalma becerileri oluşturulmuştur. Playstation oyunları arasında yer almasına ek olarak, bilgisayardan da oyunu, PC versiyonunu alarak oynamanız sağlanıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir