Idle Farming Mobil Oyunu


81

Mobil cihazlarda geliştirme oyunları oynamak ve hem eğlenmek hem de vakit geçirmek isteyenler için Idle Farming üretilmiştir. Son derece basit bir tekniğe sahip olan oyunun ilgi görmesine neden olan en önemli özelliği, para kazanma sürecini tam olarak işleyebiliyor olmanızdır. Birikim yapılması, tarla yönetimi ve başarılı bir şekilde yönetilen tarlalarda neler olabileceği görülüyor.

Her zaman için ekim yapabilmek için özel olarak belirlenmiş tarla alanlarını satın almalı, bu bölgelerdeki meyve ve sebzeleri yetiştirmelisiniz. Tarlanın seviyesini belirli bir ücret karşılığı artırdıktan sonra, karşılığında daha hızlı bir şekilde para kazanabileceğiniz araziye sahip oluyorsunuz.

Idle Farming Nasıl Oynanır?

Başlangıçta tek tek tıklayarak elde etmeye başladığınız hasatların daha sonra, kazandığınız parayla otomatik olarak toplanmasını sağlayabilirsiniz. Belirli aralıklarla toplanacak ve yetiştirilmeye devam edilecek olan hasatlar için özel olarak belirlenen kazanç değerleri de bulunuyor.

Mobil oyun olarak varlığını sürdüren Idle Farming’i İos veya Android cihazlarına indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak paylaşılması yüz binlerce oyuncu tarafından indirilmiş olması, diğer oyuncularla arkadaş olmanızı kolaylaştırıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir