Wolfenstein II Oyun İncelemesi


88

Şuana kadar oynanmış en zor hikaye modlu oyunlar arasında yer aldığı belirtilen Wolfenstein II oyunu özellikle yapay zekanın önemini görebileceğiniz bir yapıya sahip. FPS, aksiyon ve macera oyunları türleriyle birlikte özel olarak oluşturulan hikayesinde, önceki oyunlarla bağlantılı fakat geliştirilmiş detaylara ulaşılıyor.

Oyundaki zorluk seviyeleri, oyundan alacağınız zevki ve sinir kat sayınızı belirliyor. Nasıl bir oyuncu olmak istediğinize bu noktada karar veriyorsunuz. En zor seviyeyi seçtiğinizde ise yapay zekanın gücü karşısında hayrete düşebiliyorsunuz.

Wolfenstein II Oyunu

Oyunlarda normalde karakterlerle aradaki bağ birkaç dakikanın ardından kurulmaya başlanır. Wolfenstein oyunlarında en sevilen yanlardan bir tanesi ise, karakterlerin bir anda bizi önemsediğini anlamamız ve bizim de onları önemsemeye başlıyor olmamızdır.

Otoriter, endişeli, baskın veya zayıf karakterlere sahip farklı karakterleri sahiplenerek, düşmanları yenmek için gereken hamleleri yapmanız gerekiyor. General Engel’i yenebilmek için, Playstation ve bilgisayar oyunları kategorisinde yer alan oyunda zorluk seviyenizi seçerek ilk adımı atmanız gerekiyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir