Call of Duty: Black Ops III çıkışı kesinleşti!


109

Call of Duty Black Ops III

Uzun süredir beklenen ama bu vakte dek hakkında hiçbir resmi açıklama yapılmayan Call of Duty: Black Ops III için sonunda geliştiricilerden resmi bilgiler gelmeye başladı. Activision bu sabah saatlerinde en sevilen serisinin yeni oyununa ait olan bir teaser paylaştı, o teaserı aşağıda sizlere de sunduk. Gelen bilgilere göre oyunun hikayesi 10 yıl sonraya ait olacak, yani 2025’e.

Bu yıl sıra kendisine gelen Treyarch henüz birkaç saat önce oyunun ilk Teaser’ını yayımladı ve 26 Nisan için gün verdi. 2 dakikalık Teaser’da hiçbir şekilde Black Ops III kelimesi geçmiyor ama oyun kendini hem oturur pozisyondaki asker sulieti, hem “III” rakamı, hem de Teaser içindeki önceki oyunlara ait konuşmalardan belli ediyor.

Yani kaçaro yok. Activision’ın fenomen FPS serisi, elinde kalan son “iyi” hikayeden devam ediyor. 2025 yılında geçecek olan hikaye modunda, yine bir dünya savaşı izleme ihtimalimiz hiç de düşük değil. Exo Suit’lerin de kullanılacağı belirtilen yeni oyun, anlaşılan o ki, oynanış konusunda Advanced Warfare’ın açtığı yolu izleyecek.

Bu arada Call of Duty: Black Ops III, yeni nesil baz alınarak geliştirilen ilk Call of Duty oyunu olacak ve yüksek ihtimalle eski nesilde daha fazla Call of Duty göremeyeceğiz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir