Casper ile Okula Hazırsın!


85

Türkiye’de dijital dönüşüme yön veren lider markalardan olan Casper dünyada da en önemli temsilciler arasında yer alıyor. Bilgisayar üreticisi tüketicileri yüzlerce farklı seçenek sunuyor!

Casper Nirvana C600

Oldukça şık bir profesyonel bir tasarıma sahip olan Casper Nirvana C600 dizüstü bilgisayar 19,8 mm inceliğinde. Sadece 1.8 kg hafifliğe sahip olan ürün klavyesi de dahil olmak üzere tüm yüzeyinde metalik grinin şık yansımasını sunuyor.

Özellikleri ile sürdürülebilir üretkenlik sağlayan ürün Intel’in 11. nesil işlemcileri ve Iris Xe ekran kartını içermekte. Dizüstü bilgisayarda modern kurumsal hayatın tüm yansımaları yer almakta.

135 derece açılan menteşeli dizaynı sayesinde klavye kullanımı son derece kolay. Harici ekran kartı ihtiyacı bırakmayan ürün başarılı ekran deneyimi sunuyor.

Casper Nirvana N200

En zorlu performanslarda dahi benzersiz bir soğutma sunan Casper Nirvana N200 desktop bilgisayar üstün sessizlik keyfi ile öne çıkıyor. Geliştirilmiş hava akımı Optimum sistem soğutmasına imkan sağlarken her ortamda sessiz çalışmasına olanak tanıyor. İki tane yüksek kapasiteli sabit disk ve optik sürücüsü bulunan ürün işlemciler ve opsiyonel grafik kartları ile hıza ve güce sahip olma şansı tanıyor.

Depolama opsiyonları bilgisayar kullanımını hızlı hale getirirken kullanılan teknoloji RAM performansını arttırır ve enerji tüketimini azaltır. Tuşlardaki rahat dokunuş ve ergonomik kullanım gibi özelliklere sahip olan klavyesinin yanı sıra mouse seti yorulmadan çalışma imkanı ile öne çıkar.

Casper VİA L30

Dayanıklılık ve şıklığı bir araya getiren Casper VİA L30 güçlü donanımları ile göz önünde. Geniş ekranında zengin renk ve detayların yer aldığı tablet güçlü batarya işlemci ve bellek performansı ile zirvede. 4 GB RAM performansı oyunlarda fark yaratırken uygulamalara geçiş hızı baş döndürüyor.

64 GB yüksek dahili hafızası 120 film ya da 16000 müzik dosyası saklama imkanı sağlıyor. 7.400 mAh güçlü bataryası ile tüm gün yanınızda taşıyabileceğiniz ürün şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Bilgisayar, telefon ya da tablet ihtiyaçlarında zengin çeşitliliğe casper.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz! Rahat ve hızlı alışverişin adresi!


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir