D&R’da Yeni Çıkan Kitaplar-Ürünler


97

İnsanları ortak bir platformda bir araya getiren kültür ve eğlence dünyası D&R sınırları kaldırıyor. Kişisel gelişim ve zihnin özgürleşmesinde insanların en büyük destekçisi olan marka herkes için bir keşif dünyası sunuyor!

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir

Son yıllarda kitapları ve programları ile popüler isimler arasında yer alan Esra Ezmeci’ye ait olan Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir kitabı destek yayınları tarafından okuyucuya sunuluyor. Yazarın tüm kitaplarının yer aldığı platformda herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği gerçekler büyüme ve gelişmeyi destekliyor.

Lego Art Dünya Haritası

Klasik dünya haritasının yeniden yorumlayan lego art dünya haritası proje ve harita tutkunlarına mükemmel bir koleksiyon ürünü olarak öne çıkıyor. Yoğun yaşam temposuna kısa bir ara vermek isteyenlerin tercihi olan ürün 18 yaş ve üzeri için üretildi.

Birbiriyle uyumlu ve dayanıklı lego yapım parçalarından oluşan ürün insanların seyahat ve kendini keşfetme deneyimini arttırıyor. Halen dünyanın en büyük lego seti özelliğine sahip olan ürün 3 canlı haritadan birini yaparak sergilemek için kullanılmakta. Yetişkinler haritada dünyayı üçe bölerek tüm Kara parçalarının yerini değiştirebiliyor.

Nintendo Switch Mavi Kırmızı Oyun Konsolu

Mükemmel bir oyun konsolu deneyimi için artık televizyona gerek kalmadı her zaman ve her yerde herkesle oynayabileceğiniz ürün en çok tercih edilenler arasında yerini aldı. Nintendo switch mavi kırmızı oyun konsolu herkese uyum sağlayabilmek için şekil değiştirebiliyor. Esnek ve serbest oyun modlarına sahip olan üründe herkes oynamanın tadını yaşıyor.

TV modu, masaüstü modu ve avuç içi modu gibi özelliklere sahip olan ürün yerel çok oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu oynama imkanı sağlıyor. Konsolun her iki yanında birlikte çalışan kumandalar ile oyun tutkunları ister eşli isterse rekabetçi çok oyunculu oyunları oynama seçeneğini kullanıyor.

Kültür ve eğlence dünyasındaki tüm yenilikleri tercih ve beklentilere göre seçen D&R tüm ürün ve markaları Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor. Siz de hiç beklemeden teknoloji, oyun ve kültür dünyası olan dr.com.tr adresinden rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz!


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir