Circus Charlie Pro Kısa Süreliğine Ücretsiz


104

Atari oyunlarının en sevilenlerinden bir tanesi olan Circus için artık mobil oyunlar kategorisinde yer alması için özel olarak yeni oyun hali hazırlanmıştır. Oyunda sirkte çalışan kişi olarak yapmanız gereken görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmeli, tehlikeli görevleri yaparken aynı zamanda ateşlere de dikkat etmelisiniz. Maymunlar, yanan halkalar bu süreçte çok büyük sorunlar yaşamanıza yol açabilir. İp üzerinde en uzun mesafeyi kat ederek adınızı en iyiler arasına yazdırabilirsiniz.

Altınları toplamayı unutmamanız gerekiyor. Sirk bünyesinde büyük hayvanlar size zarar verebileceği gibi, küçük hayvanlar, yerde bulunan nesneler nedeniyle de zarar görebilirsiniz. Göreviniz en uzun süre boyunca, en uzak noktaya ulaşmak. Retro oyunlar arasında yer alan Circus için kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oyuncularla uygulamanın paylaşımı yapılmıştır.

Circus Atari Oyunu Google Play Store’da

Oyun şuan kadar sadece 1000 kişi tarafından indirildiği için, daha önce Atari’de oynamış ve beğenmiş kişiler tarafından bilinmiyor. 1.1 sürümündeki uygulama 8 Nisan 2018 tarihinde güncellenmiş ve oyuncuların beğenisine sunulmuştur. 25 MB boyutundaki Circus Charlie android telefonlarda oynanabiliyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir