Android Oyunlarını Bilgisayarda Nasıl Açarım?


107

Android oyunların bilgisayarda açılabilmesi için oluşturulmuş programları kullanarak, tek kişilik hikaye temalı oyunlarda da, online oyunlarda da yer alabilirsiniz. Sadece telefondan oynanması gerekmeyen, bilgisayarın özel bir uygulamayla birlikte sizin telefonunuz olarak tanıtılabileceği uygulamalar oluşturulmuştur. Hesabınıza giriş yapmanız ve telefon numaranızı yazmanız halinde tüm uygulamalarınız ve hesaplarınız bilgisayardan da aktif duruma geçirilecektir. İsterseniz Facebook, Skype gibi uygulamaları da telefonunuzu açmanıza gerek kalmaksızın, Blue Stacks 3 ile değerlendirebilirsiniz.

Emulator Uygulamaları Güvenilir Mi?

Telefonunuzla giriş yaptığınız uygulamaların her birine direkt olarak Blue Stacks 3 oyunuyla ulaşabilir, her zaman için aynı işlemleri Mouse aracılığıyla da yapabilirsiniz. Emulator uygulamalarında bilgilerin giriliyor olması nedeniyle güvenli olmadığını söyleyen bir kitle bulunuyor.

Büyük bir bölümü özel sistemler oluşturularak hazırlandığı için, telefonunuzda da girmiş olduğunuz bilgileri kullanarak hesabınıza ulaşmanızı sağlıyor. Telefonunuzdaki güvenlik ağının aynısı bu tarz programlarda da yer alıyor. Andy, Nox APP Player gibi programlar sayesinde de telefonunuzda olan tüm içerikleri bilgisayardan yönetebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir