PUBG


61

PUBG onlarca oyuncunun aynı haritada, aynı uçaktan atlayarak başladığı geniş haritaya sahip FPS oyunudur. İnternet bağlantısının bulunması halinde oyundaki yerinizi edinebilir ve evlerden topladığınız ekipmanlarla, düşmanlarınıza karşı koyabilirsiniz. Arabaların bulunması, eğilme özelliğinin de bulunması sayesinde artık oyuncu yönetimi ve çatışmalar çok daha efektif bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

PUBG Nasıl Oynanır?

Bir uçak içerisinde başlayacağınız oyunda, adaya giden oyunculardan sadece bir tanesisiniz. Özellikle başarılı bir şekilde oyunda sona kalan oyuncular arasında yer alabilme için farklı teknikler bulunuyor. Bu teknikler arasında da saklanmak veya savaşmak yer alıyor.

İki farklı şekilde ya hayatta kalacak ya da avlanacak kişi olacaksınız. Uçaktan atlar atlamaz en hızlı şekilde, bölgede bulunan binalara gitmeniz ve silahları, montları, mermileri, bandajları toplamanız gerekiyor. Ancak bu sayede hayatta kalma şansınızı artırabilir ve rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Bilgisayar oyunları arasında bulunan oyunda, haritada sürekli olarak çember daralıyor. Bu da, oyuncuların birbirine olabildiğince yakın olmasına yol açıyor. Çember dışında kalmadan, oyunda en sona kalan kişi olmanız gerekiyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir