Outlast 2


66

Korku türündeki oyunlar, filmlerden çok daha etkileyici ve özellikle oyuncular için her zaman merak uyandıran unsurlara ev sahipliği yapıyor. Belirli aralıklarla korkutmayı hedefleyen bir yapısı olmaması, tamamen hikayeye göre şekillenen bir korku durumu söz konusu. Outlast 2 oyununda özellikle korkuyla ilgili görüşleriniz, korkmayacağınızla ilgiliyse mutlaka bu oyunu oynamanız gerekiyor.

Outlast 2 Zorluk Seçimi

Oyunun inanılmaz özelliklerinden bir tanesi de zorluk seçimidir. Zorluk seçiminize bağlı olarak korku seviyeniz de değişiyor. Bunun en önemli nedeni ise, yapay zekanın sizi oyunu bitirmekten alı koymak için neredeyse her şeyi yapıyor olmasıdır. Normalde olmasını hiç beklemediğiniz bir şekilde arkanızda birinin belirmesi, sizden kaçtığını düşündüğünüz yaratıkların bir anda geri dönerek saldırması da inanılması güç durumlardandır.

Dört farklı zorluk seçimine yer verilmiş olan oyunun normal, zor, kabul ve deli olarak tanımlanmış seviyeleri bulunuyor. Bilgisayar oyunları arasında en korkunç ve uzun süre boyunca bu konuda üzerine çıkılamayacağı düşünülen bir oyun olmayı başarmıştır.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir