Clash Of Clans İnşaatçı Üssü Nerede?


98

Clash of clans dünya çapında en fazla oynanan mobil oyunlardan bir tanesidir. Oyunun en iyi özelliği ise sürekli olarak güncelleme alıyor olmasıdır. Böylece oyuna sürekli olarak yeni bir özelliğin eklendiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz yıllarda oyuna katılan özelliklerden bir tanesi de İnşaatçı Üssü’dür.

Ana köyün, deniz kıyısında bulunan kayığın ücretsiz olarak tamir edilmesi ile Clash of Clans İnşaatçı Üssü’nüze ulaşabilirsiniz. İnşaatçı Üssü tasarım açısından ana köye göre daha karanlık bir tasarıma sahiptir. Köyde yalnızca 1 tane inşaatçı bulunmaktadır. Tabii bu mevcut köyünüze ekstra olarak eklenen bir inşaatçıdır. Yani ana köyünüzde maksimum seviyedeki 5 inşaatçı varsa, ekstra olarak 1 tane de inşaatçı üssünde olacaktır. Ancak bu inşaatçıları dönüşümlü olarak kullanma şansınız bulunmamaktadır.

Clash of Clans’a inşaatçı üssünün gelmesinin en başarılı özelliklerinden biri artık köylere yeşil taş üreticisinin gelmesidir. Bilindiği gibi oyunda yeşil taş bulmak çok zordur ve genellikle para ile satın alınmaktadır. Ancak yeni inşaatçı üssünde altın ya da iksir toplayıcı gibi taş madende yeşil taş üretimi yapılmaktadır.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir