Far Cry 5


66

Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak için uygun olan bu oyun, oyun severlerin bir süredir beklediği oyunlardan bir tanesidir.

Far Cry serisi bu güne kadar çıkardığı oyunlarla beğeni toplamayı başarmıştır. Serinin 5. Oyunu olan Far Cry 5 de aynı şekilde farklı temasıyla dikkat çekmektedir. Çıktığı günden bu yana, oyun severleri dünyanın farklı alanlarına ve hatta tarihin de öncesine götürmeyi başaran serinin, hala en popüler seriler arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

27 Mart 2018 tarihinde çıkan Far Cry serisinin yeni oyununda ise bu sefer tarih öncesi ya da dünyanın başka bir yanına değil de tamamen hayal dünyası olan bir yere gidiyoruz. Son derece başarılı bir şekilde tasarlanan oyun, büyüleyici bir oyun oynama fırsatı vermektedir.

Hayali bir Amerikan kasabasında geçen Far Cry 5 oyununda kendi karakterinizi yaratabiliyorsunuz. Kendi karakterini yaratma durumunun Far Cry serisi için bir ilk olduğunu söyleyebiliriz. Zira serinin önceki oyunlarında böyle bir durum mümkün olmuyordu.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir