The Wolf Among Us 2


76

Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha sonra oyun şirketi özellikle dizi, film ve çizgi roman oyunlarına yöneldiği için oyun severler artık The Wolf Among serisinin devam etmeyeceğini düşünmeye başlamışlardır.

Tam bu sırada çıkan The Wolf Among Us 2 oyunu da oyun severlerin mutlu olmasına neden olmuştur. Çünkü ilk oyun, çıktığı günden itibaren oyun severlerden ve yorumculardan tam puan almayı başarmıştır. Yeni bir oyun arayışına girip serinin ilk oyununu tüketen insanlar da, merakla ikinci oyunun çıkıp çıkmayacağını beklemekteydi. Bu nedenle The Wolf Among Us 2 oyununun ilaç gibi geldiğini söyleyebiliriz.

Telltale Game bu konuda aldığı sorulara genellikle olumsuz cevap vermekteydi. Oyun severler de yapılan kesin olmayan ve olumsuz olan açıklamalar yüzünden artık oyunun kesin olarak çıkmayacağı sonucuna varmışlardır. Fakat oyunun 2018 yılında birden çıkması oldukça sevindirici bir haber olmuştur. İlk oyunu da biliyorsanız, hemen serinin ikinci oyununu satın alabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir